O mnie

Zdrowie to podstawa, dietetyk to wsparcie!

Dietetyk Lena Jagiełło

Dietetyk po studiach? I to nie jednych! Studiowałam Żywienie Człowieka i Dietetykę, Psychodietetykę, Technologię Żywności. Jestem także w trakcie studiów z zakresu Edukator Diabetologiczny. Każdy z tych kierunków porusza trochę inną część żywienia. Dzięki temu masz pewność, że moja wiedza i doświadczenie nie opiera się na sztywnych schematach. Ale studia to nie wszystko! Ukończyłam też staż z Psychodietetyki w Instytucie Psychodietetyki oraz szkolenie SOIT ‘’Specjalista przyjazny insulinoopornym”. Jestem wykładowcą na studiach podyplomowych z Psychodietetyki, prowadzę także warsztaty i szkolenia z zakresu żywienia dla szkół.

Moje podejście do pacjenta

Współpraca ze mną nie musi opierać się na sztywnych jadłospisach. Mogę zaproponować Ci też plan żywieniowy, w którym sam będziesz wybierał posiłki, czy stopniową pracę nad nawykami. Wybór należy do Ciebie.

Jeśli Twoim wyborem będzie jadłopis, to zapewniam Cię, dieta będzie dopasowana do Ciebie. Jeśli chcesz same kanapki na śniadanie, nie lubisz owsianki, 5 posiłków dziennie to dla Ciebie totalne przegięcie, uwielbiasz ziemniaki i szybkie posiłki lub zupełna rezygnacja ze słodyczy jest po prostu nieosiągalna - to jadłospis, który dla Ciebie ułożę będzie to uwzględniał. Moją misją jest pokazanie Ci, że zdrowe odżywianie to inaczej zmiany, które jesteś w stanie utrzymać przez całe życie. I właśnie nad tym z chęcią z Tobą popracuję!

Mogę pomóc Ci także z żywieniem w zaburzeniach hormonalnych (w tym niedoczynności i nadczynności tarczycy, Hashimoto, insulinooporności, PCOS, endometriozie), niepłodności, zaburzeniach żołądkowo-jelitowych (SIBO, IBS, WZJG, refluks) oraz żywieniem w trakcie ciąży i karmienia. Bardzo ważna jest też pomoc psychodietetyka w zaburzeniach odżywiania (bulimia, anoreksja, kompulsywne objadanie).

A poza pracą....

…lubię czytać książki i oglądać seriale - żaden kryminał nie jest mi obcy ;) Podróże, medytacja i spacery po lesie są dla mnie zdecydowaną relaksacją. Lubię planować i mieć uporządkowane bieżące sprawy, co przekłada się nie tylko na życie prywatne, ale też zawodowe.

Gotów do współpracy?

Umów się na konsultację dietetyczną!

Zacznij teraz!